Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Biz Kimiz

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz

Yön Geri Dönüşüm Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti., 30 yılı aşkın süredir plastik, metal ve geri dönüşüm sektöründe öncü bir konumda faaliyet gösteriyor. Kuruluşumuzdan bu yana önceliğimiz, müşteri memnuniyetini esas almak ve çevreye duyarlı bir anlayışla değerlendirme yaparak, doğaya zarar vermeden atıkları insanlara faydalı hale getirmek olmuştur.

İthalat ve ihracat faaliyetlerimizle birlikte hurda ve metal alımı konusunda uzman ekibimiz, müşterilere en iyi fiyatlarla ve en üstün hizmet kalitesiyle yaklaşmaktadır. Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden firmamız, uluslararası alanda da çevreye katkı sağlarken, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Müşteri isteklerini kaliteli ve zamanında karşılama konusundaki kararlılığımızı sürdürmekteyiz.

Firmamızın öncelikli hedefi, sektördeki lider konumunu uzun yıllar boyunca korumak ve sürekli olarak kendine ve çevresine fayda sağlamaktır. Sahip olduğumuz 2000 m² açık alan ile birlikte 1000 m² kapalı alan, ithalat ve ihracat faaliyetlerimizin yanı sıra geniş bir depolama ve işlem kapasitesi sunarak, uluslararası alanda da etkimizi artırmaktadır.

Çalışmalarımızı sürdürürken, çevreye duyarlılığımızı ve müşteri odaklı yaklaşımımızı her zaman korumak, gelecekte de sektördeki öncü konumumuzu güçlendirmek için öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Yön Geri Dönüşüm

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız